Anneler Günü: Yılın Her Günü

Anneler Günü: Yılın Her Günü

Şu iş ilanına dikkatinizi çekerim:

“Herhangi bir okuldan mezun olmak gerekmiyor; çalışma saatleri ve maaş pazarlığı yok, maaşa zam yok, ömür boyu aynı iş ve aynı pozisyon.”

Türkiye’de her yıl, bu iş yerinde, bir milyon kişi bu pozisyonda işe başlıyor desek inanır mıydınız?

Anneler, işleri için birçok fedakarlık yaparlar: Kilolarını, uykularını, arabadaki arka koltuklarını, yıllar yılı sakin geçen günlerini feda ederler. Hayatlarını bile verirler! Anneliğin, dünyadaki en zor ve en değerli meslek olduğu konusunda eminim hepimiz hemfikiriz. Hayatımızda gün geçmez ki, onlara bu ağır görevlerinden dolayı müteşekkir olmayalım.

Ve Anneler Günü…

Anne olsak da olmasak da, annemiz hayatta olsa da olmasa da illaki gündemimize girecek bir gün. En azından birkaç telefon trafiği yaşayacağız. Hatta teyzemizin, ablamızın da Anneler Günü’nü kutlayacağız. Evet, bu gün aslında tüm doğuranların günü. Her gün, annelerimizi mutlu etmenin binlerce minik yolu var. Öyleyse bu Anneler Günü’nde,  yaşamımızdaki tüm kadınları düşünürken, onlara, hikayelerinin nasıl bir fark yarattığını da söylemeye ne dersiniz?

MEO Gifts, Anneler Günü için farklı hediye kutusu seçenekleri sunuyor. Annenizi; yalnız Anneler gününde değil 356 gün mutlu etmenin yollarını arıyorsanız www.mutluetonu.com sitemizdeki Anneler Günü Hediye Kutularına bir göz atın🌹

Sevgiyle ve mutlu kalın,
Füsun

 

Yorum Bırak

Your email address will not be published.

X