Kız Arkadaş için Hediye Kutuları

Kız Arkadaş için Hediye Kutuları

Sevgililer Gün’ünü kutlamak için sevgilinizin olması gerekiyor diye bir kural olduğunu da kim söyledi? En sevdiğiniz arkadaşlarınızı bu hediyeler ile sevindirip, hayatınızdaki kadınların sizler için ne anlama geldiğini onlara gösterin.

1 – Kokulu mum: Sevgililer Günü\ ya da her gün için kremsi ve balmumu özlü mumlar harika olabilir.

2 – Günlük tutmak için defter: Günlük tutmayı seven arkadaşınız mı var? iBeking koleksiyonun defterleri hem eğlenceli, hem çok çeşitli, hem de şık.

3 – Pembe iPhone kılıfı: Arkadaşınızın telefon kılıfını pembe renkli ve hesaplı bir model ile değiştirin.

4 – Baş harfli anahtarlık: Her kadının, baş harfinin olduğu şık bir anahtarlığı olmalı.

5 – Ayarlanabilir bilezik: Önce kendinize bir tane alın, sonra da arkadaşınıza. Arkadaşlığınızı hep hatırlamanız için güzel bir hediye.

6 – Kız arkadaş kupaları: Kahvelerinizi veya çaylarınızı daha keyifle yudumlamak için birbirinden güzel bardaklarla arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. İnanın evdeki sohbetlerinize yaratıcılık ve renk katacak!

7- Göz makyajı takımı: Buğulu bakışlar ve kusursuz bir makyaj için…

8 – Çikolata kutusu: Lezzetiyle damağını tatlandırırken, bitişiyle ona daha fazlasını aratacak enfes bir çikolata kutusunu kim sevmez ki? Ya, hindistan cevizli, bitter ve sütlü çikolata dolgusuyla damağınızı fethetmeye hazır, gerçek kakaodan elde edilen, lezzetini tamamen el yapımı tarzında üretilmesinden alan truff çikolatalara ne dersiniz?

9 – Örgü örme seti: Örgünün sadece ev kadınlarına ve özellikle kadınlara özgü olma klişesini Hollywood ünlüleri yıktı! Artık sadece ev kadınları değil yoğun bir iş temposuna sahip olan kariyer sahibi kadınlar ve hatta erkekler de rahatlamak için örgüye sığmıyor. Arkadaşınızın günlük stresini azaltmaya ve yaratıcılığını örgü ile ortaya çıkarmaya ne dersiniz?

10 – Saç Parfümü: Kullandığı parfümün saç için olanını da ona hediye edip, parfümünün kalıcılığını iki katına çıkartabilirsiniz. Hatta saç parfümününü fırçanın üzerine sıktıktan sonra saçlarını tarayabilir. Etkisini anında fark edecektir.

Ayrıca,” MEO Gifts’in Sevgililer Günü Hediye Kutularına” (www.mutluetonu.com) bir göz atmayı unutmayın💕
Kim bilir belki de, aradığınız hediye oradadır💞

Yorum Bırak

Your email address will not be published.

X