Kyäni – Karlı Havaların Mutlu ve Sağlıklı Destekçisi

Kyäni – Karlı Havaların Mutlu ve Sağlıklı Destekçisi

Kasım ayı ile birlikte kışa doğru bir adım daha attık. Güneş artık daha geç doğuyor ve günün ağarması zaman alıyor. Güneş ise tabi ki daha az ısıtıyor. Çoğumuz yaz aylarındaki enerjiye sahip değiliz. Siz de kendinizi yorgun hissediyorsanız, panik yapmanıza gerek yok. Bu konuda yalnız değilsiniz, nüfusun %30 ila %50’si kış yorgunluğunun etkisi altında.

Kış aylarında vücudumuz, metabolizmasını ve hormon dengesini düzenleyerek düşük sıcaklıklara ve azalan güneş ışığına uyum sağlar. Vücut sıcaklığı düştüğünde, kan basıncı yükselir. Bununla birlikte uyku hormonu melatonin üretimi artar.

Kyäni Sunrise, içindeki B6 vitamini bu hormon dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

Geçtiğimiz yıllarda kış aylarının yorgunluğundan şikayetiniz olduysa, şimdi bu belirtileri ortadan kaldırmak veya en azından hafifletmek mümkün. Dışarıda yürüyüşler yapmanız dolaşımı harekete geçirmenin yanı sıra, güneş ışığına maruz kalmanızı sağlar. Bu da serotonin üretimini arttıracağı için bu mevsimi rahat geçirirsiniz.

Ayrıca, iyi beslenmek de kış aylarının yorgunluğunu atlatmanıza yardım eder. Yeterli miktarda sıvı alımının yanı sıra, doğru besinler almanız da soğuk aylara sağlıklı girmenizi sağlar.

Sabahları kullanmak üzere tasarlanan Kyäni Sunrise’da bulunan Folat, niasin, pantotenik asit, riboflavin ve tabii ki B6, B12 ve C vitamini kombinasyonu yorgunluğunuzu azaltmaya katkıda bulunur.

Karanlık kış aylarında, yorgunluk şikayetiniz başlayınca her ne yapıyorsanız bir ara verip biraz temiz havaya çıkmak iyi gelir. Eve kapanmayın ve egzersizlerinizi yapmayı ihmal etmeyin.

Moralinizin yüksek tutmak ve sağlıklı kalmak için kendinizi sıcak tutun, ellerinizi sık sık yıkayın ve hava durumunu takip edin. Annelerimizin mis kokulu ıhlamurunu da içmeyi unutmayın:)

Keyifli, sağlıklı ve mutlu bir kış geçirmeniz dileğiyle!

MEO Gifts, “Sağlık En Büyük Hediye” kutusunun içerisinde Kyani sağlık seti bulunmaktadır. Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise , sağlığınız için eşsiz faydalar sunar. Organik kimyasal bileşenler olarak bilinen vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenlerler. Kyäni Sunrise, sağlığınızı en iyi seviyede tutmanıza yardım eder. Sabahları 1 flokan alınması önerilir. Nitrik Oksit, 1998 yılındaki Nobel’den bu yana “Hayat Molekülü” olarak anılır olmuştur. Hücresel düzeydeki verileri taşıdığı ve gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebildiği için Kyäni Nitro FX’in, Sunrise’den önce alınması önerilir.

 

Yorum Bırak

Your email address will not be published.