MEO

Mutlu Et O’nu

Bizler, tüm hediyelerin içerisinde bir hikâye barındırdığına inanıyoruz. Ve de tabii ki hediyelerin insanları mutlu ettiğine. Hediyelerin insanları nasıl birleştirdiğine ve anılar oluşturduğuna tanık olduk. “Anlamlı bir hikâyenin, zarif bir şekilde paketlenip sunulmasından daha iyi ne olabilir ki?” diye düşündük. Ve bu felsefeyi, kendi tasarladığımız hediye kutuları koleksiyonuna yansıtarak, yaşantımızda hediye vermeyi yaratacak her duruma cevap vermek ve kutlamak yaklaşımına yeni, bambaşka bir bakış açısı getirmeye karar verdik. Koleksiyonumuz, zarif hediyelerin şık paketlerde anlamlı hikayelerle sunulmasından oluşuyor. Her bir hediyenin konsept aşamasından, ortaya çıkmasına kadar olan kısımlarında bu kişisel dokunuşu kullanıyoruz.

Kişiye Özel

Kimler için hazırlıyoruz?

Bireylere ve şirketlere, kişiye özel ve kurumsal hediyeler hazırlıyoruz. Amacınız bir kutlama, bir seyahat, bir tatil veya sadece birini özel hissettirmek olabilir. Sitede beğendiğiniz bir hediye kutusunu kişiselleştirebilir ve eşsiz dokunuşlar ekleyebiliriz.

Söz veremeyeceğimiz tek şey, kendinize de bir kutu istemeyeceğiniz

Füsun Tuna

Neden MEO?

Füsun, kariyerini renkli (belirlenmiş şablonlarda değil de içinden geldiği gibi yaşayan), macera dolu (bol sürprizli) ve meydan okumalarla dolu (sürekli öğrenmek ve yenilenmek) olarak tanımlıyor. Türkiye, Amerika ve Almanya’da sağlık sektöründe uzun yıllar pazarlama direktörlüğü yaptı. Ta ki bir gün sevdiği birinden çok şık bir hediye alana kadar… Hediye kutusunun içinde ince bir düşünce ile bir araya getirilmiş parçaları beğendiği kadar kutunun tasarımını da vuruldu ve o anda hayatında onu heyecanlandıran şeyin ne olduğunu keşfetti: İnsanları hediyelerle mutlu etmek! Pazarlama tecrübesini ve hediyeyi mutluluğa dönüştürme tutkusunu işe çevirerek mutluetonu.com ’u kurdu. Amacı, farklı kavramları kaynaklarıyla birleştirerek, objeleri duygu filtrelerinden geçirmek. Kelimelerin yetersiz geldiği zamanlarda, müşterilerine mesajlarını iletmelerinde yardımcı olmak. Füsun, İstanbul’da köpeği Fındık ile yaşıyor. Boş zamanlarında İtalyanca öğreniyor, boğazda yüzüyor ve ormanlarda koşuyor. Bitmez tükenmez enerjisiyle her yeni günü, çok özel bir gün olarak karşılıyor.

 Füsun Tuna

Füsun Tuna

MEO Günlüğü

Son Yazılar

X