Sevgilinizi Mutlu Edecek 4 Hediye

Sevgilinizi Mutlu Edecek 4 Hediye

Sevgilinize bir hediye almak istiyorsunuz ama ne alacağınız ile ilgili hiç bir fikriniz yok mu?
Olaya bir de güzel tarafından bakalım: belki kız arkadaşınıza hediye almak sandığınızdan daha kolaydır.

Bir kadın olarak söyleyebilirim ki, aslında korkmanıza hiç gerek yok! Biz bayanlar, ipucu vermekte epey ustayızdır. Kız arkadaşınızın “Ayyy, ben bu cüzdanı çok beğendim! “ dediğini, ya da bir dükkanın vitrinine bakarken “ Bu eşarbı hep almak istemişimdir!” diye iç çektiğine tanık olmuşsunuzdur. Aslında yaptığı, size ipuçları bırakmaktır. Kız arkadaşınıza biraz dikkat ederek onun ne istediğini ve nelerden hoşlandığını anlayabilirsiniz. İşte bu küçük detayları değerlendirerek, ona çok beğeneceği bir hediyeyi alabilirsiniz.

Hediye Fikirleri

1. Mücevher
Kız arkadaşınız kolye, yüzük ya da küpe takıyor mu? Ona hediye olarak zarif bir kolye alabilirsiniz. Eğer üzerine isminin baş harflerini yazdırırsanız, daha da hoşuna gitmesini sağlarsınız. Hatta biraz daha ileri gidip, ona takılarını içinde tutabileceği şık bir kase hediye edebilirsiniz.

2. Parfüm
Çoğu kadın güzel kokmayı sever. Ona yeni ve güzel bir koku almak, kız arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir. Arkadaşınız hafif çiçek kokularını mı , doğal bitkileri mi yoksa baharatlı kokuları mı seviyor? Giydiklerine dikkat ederek bunu anlayabilirsiniz. Örneğin; hediye edeceğiniz doğal bir gül suyunu, tonik olarak da kullanabilir. Lavanta suyunu ise, uyumadan önce rahatlaması için yastığının üzerine sıkabilir. Ona güzel bir koku alın ve sizi sonsuza kadar sevsin!

3. Şık bir iç çamaşırı
Kadınlar şık iç çamaşırlarını severek giyer. Seksi bir çamaşır, aşk hayatınızı da renklendirecektir. Ancak, seçmesi zor olabilir. Bu nedenle; çamaşırın bedene uymasına, sütyen ve külotun takım olmasına, dikişsiz ve rahat olmasına dikkat edin.

4. Unutulmaz anılar
Bir insanın hayatta sevgilisine vereceği en önemli hediye, birlikte paylaşılan anılarıdır. Bir çoğumuz, önceki yıl ne hediye aldığımızı bile hatırlamayız, öyle değil mi?
Minik kutlamaları bir gelenek haline getirebilirsiniz. Örneğin; eski sevgililerimden biri beni, her doğum günümde minik bir pasta ile uyandırırdı.
Bir diğer yaklaşımsa, normalin dışında düşünmektir. Sevgilinizin hep yapmak istediği ama bir türlü fırsat bulup yapamadığı bir seyahati ona hediye edebilirsiniz.

Emin olun O’nu çok MUTLU edeceksiniz ve size çok çok TEŞEKKÜR edecektir.

Hediyenizi planlama sürecinizde kendinize şu soruyu sorabilirsiniz:

Ben en son ne zaman, bir şeyi, ilk kez yaptım?

Tabi ki, “MEO Gifts Hediye Kutularımıza” (www.mutluetonu.com) göz atmayı unutmayın!

Bol şanslar!

Füsun Tuna
www.meo.gifts

Yorum Bırak

Your email address will not be published.

X