Sıkça Sorulan Sorular

Amacımız sizlere anılarda yaşayacak hediyeleşmeler sunmak. Dolayısıyla, yorumlarınızı duymaktan büyük zevk alıyoruz. Bu sayfada yanıtı olmayan bir sorunuz varsa, lütfen bize meo@mutluetonu.com adresinden yazın.

Daha farklı türden kutularınız olacak mı?

Evet, bizler her ay bir yeni kutu çıkartmayı planlıyoruz. Ayrıca, aradaki özel tarihler için de kutular ekleyeceğiz. Sizin görmek istediğiniz özel bir tür hediye kutusu var mı? O zaman lütfen bana mesaj atın.

 

Hediyemi kişiselleştirebilir miyim?

Tabi ki. Eğer hediyeniz ile ilgili bir fikriniz varsa, lütfen ne tarz bir şey istediğinizi ve bütçenizi bana yazın. Ona göre size güzel ve düşünceli bir hediye planlayalım! E-posta: meo@mutluetonu.com adresinden yazabilirsiniz.

 

Kişisel bir not ekleyebilir miyim?

Evet, ekleyebilirsiniz. Her kutumuz, el yazısı bir kartın bulunduğu ve mum ile mühürlenmiş bir zarf ile gelir. Sipariş ekranındaki not bölümüne mesajınızı ekleyin. Eğer ki siparişinizi verip de özel mesaj eklemeyi unutursanız, bana mesaj atın, ben eklerim. Ya da kartı sizin boş bırakırım ve siz notunuzu eklersiniz. Merak etmeyin, kart kutunun dışındadır. Yani hediye kutusunu açmak zorunda kalmazsınız.

 

Siparişim ne zaman hazır olur?

İstanbul içi gönderimler, siparişten 12-24 saat sonra kargoya verilir. Gönderimi yapılmış kutular, en geç 3 gün içerisinde adrese teslim edilir. İstanbul dışı siparişler için lütfen benimle irtibata geçin.

Kutum bana geldiğinde nasıl görünecek?

İstanbul içi siparişlerimiz, mükemmel bir şekilde 3 güne kadar aynen fotoğrafta gördüğünüz gibi teslim edilir. Daha acil istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Nerelere sevkiyat yapıyorsunuz ve kargo ücreti nedir?

Türkiye içi sevkiyatlarımız, 15-25 TL karşılığı kargo ücretlidir. Açılış dönemimize özel Türkiye içi gönderimler ücretsizdir.

Eğer tarihini biliyorsam, hediye kutumu önceden sipariş edebilir miyim?

Evet! Sipariş ekranındaki not bölümüne bu bilgiyi ekleyin veya bize bir mesaj gönderin. Hediyenizi sizin için belirttiğiniz sevkiyat tarihine kadar ayırırım. Özel günler için ön-siparişlerimiz mevcuttur. Aksi takdirde, stokta bekleyen sevkiyata hazır tüm ürünlerimiz 12-24 saat içerisinde kargoya sevk edilir.

Hediyeyi alacak kişi gönderenin kim olduğunu nereden bilecek?

Her kutunun içerisinde gönderen tarafından özel bir notun olduğu bir kart ve mum ile mühürlenmiş bir zarf bulunur. Zarf mühürlü olduğu için ilk açacak kişi hediyeyi verdiğiniz kişi olacaktır. Kartın üzerindeki notta da gönderen kişinin ismi olacaktır.

Kutu içerisindeki ürünleri nerelerden temin ediyorsunuz?

MEO kutularının içindeki tüm ürünler; organik ve el yapımıdır. Mümkün olduğu kadar Türkiye’deki yerel sanatları da canlandırmaya çalışıyoruz.

 

Hediye vermek sizi gerçekten mutlu mu ediyor?

Evet, hem de çok! Bizler hediye vermeyi ve de hediyeyi alanı mutlu etmeyi çok seviyoruz. Şık paketler yapmayı, güzel kurdeleler kullanıp basit kutuları şıklaştırmaktan çok hoşlanıyoruz. Zarif bir şekilde sarılmış veya süslenmiş hediyelerin çok pahalı olması gerekmez. Kaliteden ödün vermeyen ve alıcınızda son dakika izlenimi uyandırmayan her hediye, özeldir.

Aynı siparişte birden fazla adrese gönderim yapabilir miyim?

Hediye kutusu gönderimlerinizde faturanızın seçmiş olduğunuz farklı bir adrese (fatura adresi) ürün paketinden bağımsız olarak ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Bunun için ayrıca bir ücret ödemenize de gerek yoktur, çünkü bunu sizin adınıza biz karşılarız. Aynı siparişte birden fazla adrese gönderim yapılması mümkün olmadığından her bir farklı adrese gönderim için yeni bir sipariş vermeniz gerekir. Aynı adrese birden fazla hediye gönderimi yapmak ister iseniz sipariş ekranındaki not bölümünde paketleme ve hediye notu ile ilgili bilgileri girebilirsiniz.

 

Sipariş ettiğim kutunun içeriğinde fiyat bilgisi yer alır mı?

Merak etmeyin, hediye olduklarını bildiğimiz için hiçbir zaman kutularımızın içine sevkiyat fişi ya da fatura koymayız. Ürünlerimizin hiçbirinde de fiyat etiketi bulunmaz.

X